fbpx

Coworkingový prostor Praha – Smíchov

Efektivní práce

V Node5 by headmade na Smíchově u kafíčka celý den nevysedáváme. Silná pracovní atmosféra Tě stáhne s sebou a na prokrastinaci nezbyde čas.

Všechno po ruce

Chceme Ti dát prostor k co nejproduktivněji strávenému času, takže nemusíš po okolí hledat něco na zub. Na baru během dne najdeš nejrůznější svačinky a nápoje k osvěžení.

60

fixních míst

40

sdílených míst

12

kanceláří

  • Event Space až pro 100 lidí
  • Zasedací místnosti
  • Telefonní budka
  • Samoobslužný bar
  • Kuchyňka
  • Sprchy

Nafukovací prostor

Vyber si, jestli ti vyhovuje fixní nebo sdílené místo, cvrkot v živé zóně nebo samostatná tichá kancelář. A když se zadaří a dosavadní prostory Ti už nebudou stačit? Žádný problém, Node5 by headmade je jako živý organismus. Nafoukne se nebo zmenší podle tvých aktuálních potřeb. Přijď k nám na zkoušku a zažij atmosféru Node5 by headmade na vlastní laptop. Zkušební jízda je zdarma.
„Když jsme se přidali k Node5 by headmade , náš tým byl malý a ambiciózní. Nakazili jsme se pozitivní energií, a i to nám pomohlo vytvořit otevřenou, respektující a zdravou firemní kulturu. Během let jsme se ztrojnásobili a spolupracujeme i s dalšími členy Node5 by headmade .

Pokud chcete makat v rostoucím prostředí s nejlepšími a přátelskými tech mozky v Praze, Node5 by headmade je to správné místo!”

Jan Müller

Founder, Budget Bakers

„Skvělá atmosféra plná pozitivní energie s přístupem k top mentorům a investorům dělá z Node5 by headmade nejlepší místo na práci pro startupy v Praze.”
Jakub Havej

CEO, ClaimAir

Node5 by headmade Alumni — vyrostli u nás

První den zdarma!

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se ti co nejdříve ozveme.

2 + 11 =

Kde nás najdeš

Node5 by headmade je jen pár minut chůze od stanice metra B “Anděl” nebo od zastávky tramvají i autobusů “Na Knížecí”.

Node5 by headmade , a. s.
Radlická 180/50
150 00,
Praha 5

+420 776 140 985
praha@node5.cz

Node5 by headmade